Informacje

Rozwiewamy kolejne wątpliwości

 

Opis bloga

@Łysaga
Opis bloga można zmieniać w panelu administracyjnym, gdzie klikamy „strona statyczna”. Tam możemy uzupełnić „opis strony” oraz zakładkę „o mnie”.

 

Podwójne komentarze 

@Znajoma
Komentarze nie dodają się podwójnie. Problem może pojawić się, jeśli Użytkownik dwa razy kliknie „wyślij” przy dodawaniu komentarza. Jeśli zauważysz taki problem, napisz proszę maila na bloog@serwis.wp.pl.

 

Księgi gości

@susann_m
Wszystkie wpisy pozostawione w księgach gości będą w najbliższym czasie dostępne w panelu administracyjnym dla każdego autora, który z niej korzystał. Funkcjonalność jako taka nie powróci.

 

Blogi znanych ludzi

@Gość
Blogi znanych ludzi mają stare szablony, ale w najbliższym czasie również zyskają nowy wygląd i funkcjonalności.

 

Galerie zdjęć

@artistico
Niestety nie ma już możliwości edytowania i dodawania nowych zdjęć do galerii w blogach ze starym szablonem. Można zmienić szablon na nowy, wtedy stare galerie przestaną istnieć, a wszystkie zdjęcia do nich dodane będą tylko w repozytorium multimediów. 


Wówczas będzie można stworzyć galerie dodając kilka zdjęć do wpisu. Po kliknięciu w jedno z nich, otworzy się warstwa z pierwszym zdjęciem znajdującym się we wpisie. Za pomocą strzałek kursora będzie można przeglądać wszystkie zdjęcia umieszczone w danym wpisie.

 

Zmiana koloru komentarzy

@nrdwa
Zmiana koloru komentarzy jest możliwa jedynie przez edycję css. Jeśli chcemy to zmienić, wchodzimy w „ustawienia”, „wygląd”, „edytuj szablon” i na dole znajdziemy „edycję css”.

 

Bloog.pl w różnych przeglądarkach

@wilczus
Bloog.pl działa na wszystkich przeglądarkach internetowych, także na Internet Explorer.

 

Fanpage na blogu

@wilczus
Jest możliwość podłączenia do bloga fanpage’a na Facebooku poprzez dodawanie własnego skryptu. Szczegółowo opisaliśmy to w tym miejscu: http://bloog.bloog.pl/id,335932843,title,Rozwiewamy-watpliwosci,index.html