Informacje

Blog Forum Gdańsk 2013

 

Niepełnosprawność, wolontariat w hospicjum, umieranie, czy blog pisany przez duchownego to tematy raczej niemedialne? Nic bardziej mylnego, Agnieszka Kaluga autorka bloga "Hospicyjna myśloodsiewnia",  Łukasz Garczewski autor bloga "Z zbocza Tajgetu" i Ojciec Leon Knabit "Blog Ojca Leona Knabita" to prelegenci, którzy rozpoczęli IV edycje Ogólnopolskiej Konferencji Blog Forum Gdańsk 2013 w bloku tematycznym "Bloger- Człowiek".

Wyżej wymienieni blogerzy, którzy na co dzień w swoich blogowych wpisach dzielą się doświadczeniami z codziennego życia, choć piszą o tematach trudnych, a czasami wręcz bolesnych, to potrafią zdobyć spore grono odbiorców i stałych czytelników.

Blogosfera ma "ludzkie oblicze", blogerzy społeczni w przystępny sposób poruszają trudne tematy, przedstawiają sylwetki osób, które chcą coś zmienić w otaczającej nas rzeczywistości, w ten sposób pokazując sens i istotę blogowania. Okazuje się, że blogowanie, to nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy, na zdobywanie coraz większej rzeszy fanów, to także pasja, misja społeczna i sposób w jaki można pomóc innym.

Jeśli chcesz poznać najnowsze zjawiska i trendy w polskiej blogosferze, zobaczyć jak robią to inni zapraszamy do oglądania transmisji on-line z konferencji Blog Forum Gdańsk 2013 http://www.blogforumgdansk.pl/transmisja-on-line  i na www.facebook.com/BlogForumGdansk.

Wszelkie informacje i program tegorocznej Konferencji Blog Forum Gdańsk 2013 (#BFG) znajdziecie http://www.blogforumgdansk.pl/ .

 

 

tagi: BFG