Informacje

Bloog.pl z nagrodą Webstar Creative 2013 za najlepszy design w Polsce!

15 stycznia w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI odbyła się gala wręczenia nagród IX edycji najbardziej prestiżowego konkursu na najlepsze strony i kreacje w polskim Internecie Webstarfestival. Nasza platforma blogowa była nominowana w kategorii Webstar Creative: Web Design 2013.

Bardzo nam miło ogłosić, że akademia wybrała właśnie Bloog.pl, jako serwis z najlepszym designem w 2013 w polskim Internecie. Jesteśmy dumni z tego prestiżowego tytułu i bardzo Wam dziękujemy, bo bez Was (blogerów, czytelników i komentatorów) nie byłoby Bloog.pl. To także nagroda dla Was!

Oprócz nagrody dla Bloog.pl, statuetki otrzymały także zespoły Wirtualnej Polskiej pracujące przy mobilnym portalu WP.PL (nagroda Webstar Creative: Mobile 2013) oraz przy serwisie Dzieci.pl (Webstar Internautów), a także kampania "WP.PL na wszystko" (Zintegrowana kampania marketingowa).

Webstarfestival to najstarszy wśród polskich konkursów przeznaczonych dla branży interaktywnej i internetowej, a całe wydarzenie Webstarfestival i Efekton Awards 2013 to bardzo prestiżowy konkurs na najbardziej efektowne i efektywne kampanie realizowane w sieci, który skupił cały sektor interactive w Polsce pod jednym szyldem. Projekty oceniała niezależna akademia, która złożona była z laureatów poprzednich edycji. Swoje nagrody przyznawali także Internauci.

Pełna lista nagrodzonych na Facebooku Webstarfestivalu.

Webstar (1 of 1)-8.jpg

Webstar (1 of 1)-5.jpg